Jazerá a vodné nádrže

Brestovec
Vodná nádrž vzdialená asi 2 km od Myjavy. Veľmi pokojné miesto, vhodné skôr pre návštevníkov, ktorí chcú oddychovať v kľude a takmer v súkromí.

Buková
Vodná nádrž Buková sa nachádza v strednej časti Malých Karpát, neďaleko obce Buková.

Dubník
Rekreačná oblasť pri meste Stará Turá. Návštevníkom ponúka kúpanie, ubytovanie, kemping, požičovňu vodných bicyklov a lodiek.

Duchonka
Rekreačná oblasť Duchonka sa nachádza 17 km od mesta Topoľčany. Návštevníkom ponúka širokú škálu športového vyžitia a strávenia voľného času.

Kunovská priehrada

Kunovská priehrada sa nachádza neďaleko mesta Senica. Rekreačný areál je ideály na relax, plávanie, člnkovanie a rybolov.

Kráľová
Vodná nádrž Kráľová sa nachádza naďaleko mesta Galanta. Obľúbené stredisko vodných športov a oddychu.

Liptovská Mara
Liptovská Mara je najväčšia vodná nádrž na Slovensku. Je obľúbeným miestom pre milovníkov vodných športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, ďalej možnosť rybolovu a absolvovanie vyhliadkovej plavby loďou.

 

Morské Oko
Morské Oko leží v chránenej krajinnej oblasti Východných Karpát v nadmorskej výške 618 m. Je najväčším sopečným jazerom na Slovensku s rozlohou 13 ha.


Nitrianske Rudno
Vodná nádrž Nitrianske Rudno patrí k obľúbených turistickým strediskám. Návštevníkom ponúka ubytovacie zariadenia a taktiež vhodné podmienky pre rybolov a vodné športy.

Ružín
Umelá vodná nádrž sa nachádza na východnom Slovensku, neďaleko Košíc. V autokempingu je návštevníkom k dispozícii požičovňa vodných bicyklov, člnov a ďalších športových potrieb.

Ružiná
Vodná nádrž Ružiná poskytuje výborné podmienky pre vodné športy a rybolov. Okolie ponúka možnosť cykloturistiky.


Slnečné jazerá
Slnečné jazerá sú jedným z najobľúbenejších letovísk na Slovensku. V rekreačnom areáli si prídu na svoje milovníci oddychu aj športu.

Sĺňava
Vodná nádrž Sĺňava sa nachádza medzi mestom Piešťany a obcou Drahovce. Návštevníkom ponúka ubytovanie v hoteloch, penziónoch a v autokempingu. Na svoje si prídu priaznivci vodných športov, ako aj relaxu a oddychu. Atrakciou je tzv. vtáčí ostrov, ktorý je chránenou prírodnou rezerváciou zapísanou na zozname UNESCO.

Stará Myjava
Stará Myjava je vodná nádrž vzdialená 9 km od Myjavy. Návštevníci tu nájdu príjemné prostredie k oddychu s možnosťou ubytovania a stravovania.

Teplý vrch
Vodná nádrž Teplý vrch ponúka najteplejšiu vodu s pomedzi našich vodných nádrží. Návštevníkom ponúka ubytovacie zariadenia, vodné športy a rybolov.

Veľká Domaša
Vodná nádrž Domaša sa nachádza medzi mestami Stropkov a Vranov nad Topľou. Veľká Domaša ponúka návštevníkom päť rekreačných stredísk. Teplotou vody sa radi medzi najteplejšie nádrže na Slovensku. Návštevníci tu nájdu ideálne podmienky na rekreáciu, kúpanie a vodné športy.


Vinianske jazero
Vinianske jazero sa nachádza 11 km od mesta Michalovce v katastri obce Vinné. Rekreačné stredisko ponúka ubytovanie v chatovej osade a autokempingu. Okrem relaxu, kúpania a vodných športov ponúka okolie bohaté možnosti pre turistiku.

 

Vodná nádrž Orava
Oravská priehrada so svojimi rekreačnými strediskami ponúka nespočetnú paletu vodných športov, vyhliadkové plavby loďou, rybolov, či turistiku v okolitej prírode.


Vodná nádrž Starina
Nachádza sa na najvýchodnejšom cípe Slovenska.
Je vybudovaná na hornom toku rieky Cirocha v Bukovských vrchoch, na území národného parku Poloniny.

Zelená voda
Rekreačná oblasť Zelená voda sa nachádza 2 km od Nového Mesta nad Váhom. Návštevníkom ponúka ubytovanie ako aj kemp. V areáli je vybudovaných veľa športovísk, výborné podmienky pre windsurfing a kajaking.


Zemplínska Šírava
Zemplínska Šírava sa nachádza pod výbežkami Vihorlatských vrchov, neďaleko mesta Michalovce. Na jej brehoch sa nachádza 7 rekreačných stredísk, ktoré ponúkajú návštevníkom kompletné ubytovacie a stravovacie služby.

Zlaté Piesky
Rekreačná oblasť Zlaté Piesky sa nachádza naďaleko Bratislavy. Návštevníkom ponúka piesočnatú pláž, ideálne podmienky pre vodné športy, relax a oddych. Povolený je aj rybolov. 

Vyhľadávanie

(c) Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode